Lucámnak horgoltam ezt a keppet fukszia színű Cataniából, jó szolgálatot tesz majd a szellős őszi napokon.
Műhely (már nem) a gardróbszekrényben Két kéz, tűk, ollók, varrógép, anyagok, gyapjak, horgolótűk,fonalak... és még ki tudja, mi mindent rejt a kis műhelyem :)
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyermekruha. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyermekruha. Összes bejegyzés megjelenítése
2013. augusztus 20., kedd
2013. június 6., csütörtök
Szivárványok és egyebek
Talán azért készül ennyi szivárvány mostanában, mert az idő inkább őszies, mintsem nyárias. Pedig már nyári szünetünk van, Áron is itthon, nincs reggel kapkodás, kényelmesen készülődünk, akkor megyünk ki, amikor szeretnénk, nem sietünk sehova. Jó érzés egy kis nyugalom.
Mutatom a sok elmaradásom, amik mostanában készültek, de nem volt időm bemutatni őket. Varrtam is, horgoltam is, sok-sok színes dolgot a gyerekeknek és másoknak is.
Lucám tavaszi sapija, igaz manó benne :)
Kata baba is kapott egy szivárványszínű ruhácskát
Szivárvány sapi és pillangóval díszített pettyes játszóterezős tarisznya
Kérésre csigabiga van a sapin
Luca nyári ruhácskája
Ovis évzáróra készültek
Horgolt kislánysapi virággal és gyönggyel
2010. április 27., kedd
Újra kockás - ezúttal egy nadrág
Jön a meleg és a jóidő, így varrtam Áronnak egy vékony gatyót - természetesen kockás anyagból. A kedvenc piros kockásom elfogyott a rőfösboltban (ha valaki lát valahol, kérem kiabáljon), így egy zöld kockásat választottam a gatyóhoz. Lehet készül majd sapi is hozzá...
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


