Műhely (már nem) a gardróbszekrényben Két kéz, tűk, ollók, varrógép, anyagok, gyapjak, horgolótűk,fonalak... és még ki tudja, mi mindent rejt a kis műhelyem :)
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szivárvány. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szivárvány. Összes bejegyzés megjelenítése
2016. április 14., csütörtök
Színek, színek, színek...
Címkék:
babatakaró,
felt,
felting,
horgolás,
kendő,
nemez,
rainbow,
szivárvány,
takaró,
tolltartó,
vállkendő,
waldorf,
waldorf doll
2015. május 29., péntek
Szivárványos baba
Kicsit kevesebb idő jut az alkotásra mostanában.... kicsit sok lelki teher volt rajtam az utóbbi időben, amelyek nálam erősen megnehezítik az alkotó folyamatokat.
Természetesen azért varrok, kérésre mindenképp, talán a szabad alkotás az, ami kicsit a háttérbe szorult, bár igyekszem visszazökkenni, mert szükségem van az efféle feltöltődésre.
Ez a babácska kérésre készült, kis tulajdonosa a ruháját is pontosan meghatározta, milyen legyen :)
2014. szeptember 19., péntek
2014. július 4., péntek
Szivárvány rongyimanók / Small raibow gnomes
Egy egész sor kis rongyimanót készítettem. Fogadjátok szeretettel!
I made a series of small Rainbow Gnomes. I hopr You like them!
2014. június 11., szerda
Horgolt szivárvány babatakaró / Crochet rainbow baby blanket
A minap találtam egy egyszerű mintát, amit muszáj volt kipróbálnom. Mi más készülhetett, mint egy kis takaró, természetesen szivárványos színekben :) Hogy tetszik?
I found a simple pattern, which I had to try. I made a small baby blanket, of course the colours are the colours of the rainbow. Do you like it?
2014. április 2., szerda
Szivárványok ismét / Rainbows again
Címkék:
crochet,
handmade,
horgolás,
rainbow,
szivárvány
2014. február 13., csütörtök
2014. február 5., szerda
Szivárványok / Rainbows
Készülök a tavaszra :)
I'm prepairing for the summer :)
A filces dolgok kapnak egy külön postot nemsokára. / Felt works I will show you in another post soon.
Meg lehet unni ezeket a színeket? :) / Can you tired of these colours? I do not! :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)























