A következő címkéjű bejegyzések mutatása: táska. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: táska. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. augusztus 24., vasárnap

Mostanában / Nowadays

Horgoltam pár dolgot, csak megmutatni nem volt időm, hiszen még tart a nyár.

I crochet a lot of things, but I haven't got enough time to show them, just because it is summer, and we had some holidays :)

Babatakaró / Baby blanket



Alize Bella Batik 4.5 tű
×××××

Lucám kardigánja / Vest for my daughter Luca



Alize Bella 4-es tű
××××

Táska / Bag



Katia Liana, 5-ös tű

×××××

Az első hópelyhek idén / First snowflakes this year



Alize Bella, 3-as tű

2014. február 18., kedd

Türkizkék táska Lillának / Blue chrocheted bag for Lilla

Egy vidám, türkizkék színű táskát horgoltam Lillának névnapjára., hiszen ez a szín a kedvence. A pöttyös kék anyag az egyik kedvencem, szerintem igazán vidám. És Te hogy gondolod? :)

I chrocheted a sky-blue bag for Lilla, she is the daughter of my friend. The blue is her favourite colour. The blue polka dot fabric is one of my favourites, I think it's really cheerful. And what do you think? :)








Fonal / Yarn: Catania
Tű / Hook size: 4

2013. június 6., csütörtök

Szivárványok és egyebek

Talán azért készül ennyi szivárvány mostanában, mert az idő inkább őszies, mintsem nyárias. Pedig már nyári szünetünk van, Áron is itthon, nincs reggel kapkodás, kényelmesen készülődünk, akkor megyünk ki, amikor szeretnénk, nem sietünk sehova. Jó érzés egy kis nyugalom.

Mutatom a sok elmaradásom, amik mostanában készültek, de nem volt időm bemutatni őket. Varrtam is, horgoltam is, sok-sok színes dolgot a gyerekeknek és másoknak is. 


Lucám tavaszi sapija, igaz manó benne :)


Kata baba is kapott egy szivárványszínű ruhácskát


Szivárvány sapi és pillangóval díszített pettyes játszóterezős tarisznya


Kérésre csigabiga van a sapin



Luca nyári ruhácskája


Ovis évzáróra készültek


Horgolt kislánysapi virággal és gyönggyel


2010. június 10., csütörtök

Sokminden van készülőben

Itt a nyár, a jó idő, így kicsit kevesebbszer ülök a varrógépem mellé.... de azért készülgetnek dolgok, csak most szinte minden félkészen van, illetve a héten fényképezőgépem sincs.... Azért az idei nyári szütyőm megmutatom nektek, ez már készen van, és már nyúzom is két hete :) Barna kordbársony az alapja, belül két kis zsebbel a telefonnak és a kulcsoknak, és az egyik kedvenc lila apróvirágos anyaggal díszítettem. Fagombbal záródik :)


Készül még sokminden, jövő héten sorban megmutatok mindent.

Készül a házunk is :) Két hét, és kész, jöhet az engedélyeztetés....Már alig várom...

És én is készülök valami újdonságra....de erről majd egy picit később írok bővebben.